یو اف اس >

خرید ملک

موقعیت
سال ساخت
اندازه گاراژ
اندازه زمین
امکانات
قیمت

خرید ملک و املاک

فروشگاه یو اف اس پس از چندین سال تجربه در زمینه خرید و فروش ملک در ایران و سایر کشورهای خارجی به صورت سنتی ، بخش آنلاین خرید و فروش ملک خود را نیز راه اندازی کرده است.

بدین صورت شما عزیزان می توانید به راحتی خانه های مورد نظر خود را ببینید و با همکاران ما تماس گرفته تا در مورد خرید و مشاوره ملک شما را راهنمایی کنند.

در حال حاضر خرید و فروش ملک در کشور های ایران ، ترکیه ، آلمان ، کانادا ، اسپانیا ، اتریش ، پرتغال ، فرانسه امکان پذیر می باشد.

خرید و فروش املاک در تمامی کشور ها

کشورها

تحصیل در کشورهای مختلف

فراهم آوردن بستری مناسب برای تحصیل فرزندانتان در معتبر ترین دانشگاه ها و مدارس دنیا ، اعزام بیش از 500 دانشجو برای تحصیل در دانشگاه های بزرگ در رشته های مختلف.

سفری آسوده

فراهم آوردن مقدمات سفر به تمامی کشور های بزرگ برای کاهش دغدغه های شما همراه با تجربه چندین ساله در سفر به اقصی نقاط دنیا ، پس تا با شما هستیم آسوده خاطر باشید.

اخذ اقامت

اخذ اقامت با روش هایی قانونی و سرمایه گذاری پر سود ، ارائه راهکارهایی بسیار مناسب و همراه با مشاور هایی تاپ برای گزینش بهترین تصمیمات به منظور سرمایه گذاری.

خرید و فروش املاک در کشورهای مختلف

خرید فروش ملک توسط یکی از بزرگترین آژانس های خدماتی خرید و فروش ملک در ایران. ما برای شما خانه هایی زیبا و بسیار عالی در کشور های مختلف پیدا می کنیم.
امروزه خرید و فروش ملک در کشورهای خارجی می تواند یک سرمایه گذاری کاملا پر سود تلقی شود. اگر شما نیز به دنبال سرمایه گذاری مطمئن می باشید، پیشنهاد ما خرید ملک از کشورهایی است که قیمت ملک به صورت سالیانه در آن افزایش پیدا می کند.