خرید خانه در سلطان احمد استانبول

خرید خانه در محله سلطان احمد استانبول

هر شخصی در هر جایگاهی قبل از خرید یک ملک به ویژگی ها و شرایط زندگی در آن منطقه دقت می کند. خرید خانه در محله سلطان احمد استانبول نیز مستثنی از این موضوع نیست و هر فردی که قصد خرید آپارتمان در سلطان احمد را دارد قطع به یقین به موضوعاتی مانند قیمت املاک در استانبول ، وضعیت حمل و نقل در سلطان احمد ترکیه ، هزینه های خورد و خوراک در ترکیه و… توجه می نماید.

اگر شما از آن دسته افرادی می باشید که می خواهید اقامت خود را از طریق خرید ملک در ترکیه فراهم سازید و یا دوست دارید که باقی زندگی خود را در ترکیه بگذرانید پیشنهاد ما به شما خرید ملک در سلطان احمد استانبول می باشد.

 

قیمت خرید خانه در سلطان احمد

نرخ رشد قیمت خانه در سلطان احمد استانبول

حداقل قیمت خرید خانه در سلطان احمد 500 هزار لیر برآورد شده است حداکثر قیمت 6 میلیون لیر برآورد شده است اکثر خانه ها و آپارتمان های این محله به صورت مبله به فروش می رسد.

حداقل قیمت خرید آپارتمان در سلطان احمد از 600 هزار لیر شروع می شود، آپارتمان ارزان قیمت سلطان احمد در محله یدکول سلطان قرار دارد و آپارتمان گران قیمت سلطان احمد در محله ملاگرانی واقع شده است.

قیمت خرید خانه در سلطان احمد در طول سال گذشته ، سه درصد افزایش پیدا کرده است و در عین حال قیمت خرید ساختمان در سلطان احمد در طول 10 سال گذشته ، 200 درصد افزایش داشته است.

با توجه به آمار های ارائه شده می توان نتیجه گرفت که خرید هرگونه ملک در سلطان احمد و یا حتی ترکیه می تواند یه فرصت ایده آل برای سرمایه گذاری باشد.

روش های خرید آپارتمان در سلطان احمد ترکیه

اگر قصد خرید آپارتمان در سلطان احمد را دارید می توانید از دو طریق در سلطان ملک خریداری کنید:

 1. اولین راه این است که شما به صورت حضوری به محله سلطان احمد بروید و خانه، آپارتمان و ویلایی را انتخاب کرده و به شهرداری سلطان احمد مراجعه کنید. پس از طی کردن روند بستن قرارداد خرید ملک در سلطان احمد به اداره تاپو بروید و سند مالکیت آپارتمان و یا خانه خود را بگیرید.
 2. روش دوم کمک گرفتن از موسسه ها و ارگان هایی می باشد که در این زمینه فعالیت می کنند.

چند نکته در رابطه با خرید ملک و زندگی در سلطان احمد

 • باید توجه داشته باشید خانه ای که در سلطان احمد خریداری کردید حتما دارای سند مالکیت باشد و اینکه مالک قبلی نسبت به پرداخت بدهی های ساختمان در سلطان احمد اقدام کرده باشد.
 • باید دقت کنید که خرید ساختمان در سلطان احمد استانبول با مشورت و مشارکت شرکت های مهاجرتی و یا با وجود مترجم رسمی و قانونی صورت بگیرد زیرا ممکن است که ملک دارای بدهی عوارض شهرداری باشد و یا در رهن بانک باشد.
 • خرید آپارتمان در سلطان احمد باید به گونه ای باشد که از پرداخت حق شارژ ماهانه توسط مالک قبلی اطمینان حاصل کنید، برخی از آپارتمان ها و خانه های قدیمی در سلطان احمد به دلیل قدیمی بودن دچار رطوبت هستند لذا باید توجه کافی در این خصوص داشته باشید.

قوانین خرید ملک در ترکیه

 1.  اتباع خارجی حق خرید ملک در مناطق نظامی و امنیتی ترکیه را ندارند.
 2.  خارجی ها نمی توانند تا مدت سه سال پس از خرید ملک آن را اجاره و یا بفروشند.
 3. اتباع خارجی تنها مجاز به خرید 30 هکتار از اراضی ترکیه بوده و طبق قانون اتباع خارجی که در کشور ملک خریدند تا سه سال پس از خرید حق فروش و یا اجاره ملک خود را نخواهند داشت.
 4.  چنانچه قصد خرید ملک تجاری در ترکیه را دارید باید توجه داشته باشید دولت اجازه خرید املاک تجاری را برای اتباع خارجی نمی دهد و لازم است برای خرید املاک تجاری اقدام به اخذ اقامت دائم و یا اخذ شهروندی در ترکیه کنید.
 5.  چنانچه اتباع خارجی زمین مسکونی و یا زمین کشاورزی خریداری کرد باید برنامه خود را در خصوص ملک خریداری شده به شهرداری ارائه دهد و ظرف دو سال پروژه را اجرائی کند وگرنه ملک تحت تصرف دولت ترکیه قرار خواهد گرفت.

چهار مورد از مهمترین قوانین خرید ملک در ترکیه بیان شد در خصوص مراحل خرید ملک در ترکیه و شرایطی که سبب لغو سند مالکیت می شود باید دقت لازم را داشته باشید تا بتوانید به راحتی صاحب ملکی رسمی شوید.

لغو سند ملک خریداری شده در ترکیه

• اگر ملک خریداری شده مورد تایید ارگان های امنیتی نباشد
• در صورتی که ملک خریداری شده سبب نقص قوانین ترکیه شود
• در صورتی که شهرداری گواهی پایان کار به ملک مود معامله نداده باشد

در پایین معروف ترین خیابان های محله سلطان احمد را برای شما معرفی می کنیم.

معروف ترین محله های سلطان برای خرید خانه

 •  Zeyrek
 • Soğukçeşme
 • Yedikule
 • Sadakat
 • At Meydanı

املاک محله یدکول ارزان قیمت ترین محله سلطان احمد است شما می توانید در این محله خانه 3 هزار لیری نیز بخرید اما پیشنهاد ما این است که از این کار صرف نظر کنید زیرا این محله جای مناسبی برای زندگی کردن خصوصا برای ایرانی ها نیست.

محله آت میدانی یک خیابان معروف در سلطان احمد است می تواند گزینه بهتری برایتان باشد زیرا که سطح رفاهی در این محله بالاتر بوده و دسترسی به سیستم حمل و نقل عمومی راحتتر است علاوه بر این به مراکز تفریحی نیز نزدیک تر است.

بازارهای معروف سلطان احمد

اگر قصد زندگی در سلطان احمد را دارید باید بدانید که دو بازار معروف و بزرگی که در سلطان احمد وجود دارد می تواند شما را از خرید مایحتاج زندگی تامین کند بازار مصر و بازار بزرگ در سلطان معروفترین بازارهای استانبول و حتی ترکیه هستند.

بازار مصر محله سلطان احمد

بازار مصر سلطان احمد استانبول

در این بازار شما می توانید انواع ادویه جات، ترشی جات، شیرینی جات را پیدا کنید و علاوه بر این می توانید از مغازه های که صنایع دستی و لباس های سنتی می فروشند را مشاهده کنید.

 

بازار مصر استانبول دومین بازار پرطرفدار استانبول و یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری استانبول با تاریخ باستانی خود است که تا ابتدای قرن 17 ام و وسعت گسترده آن شامل حدود 140 فروشگاه است که منجر به 6 ورودی انشعاب می شود.

 

بازار مصر استانبول را با نام های مختلفی حمل می کند که معروف ترین آن بازار ادویه یا بازار عطر است زیرا معروف ترین کالای موجود در بازار در طول تاریخ خود است که همیشه از کشورهای مختلف دنیا در سراسر دریا از مصر به آن رسیده است.

 

معروفیت بازار بزرگ مصر سبب شده است که خرید آپارتمان در سلطان احمد در اطراف بازار مصر گران تر از سایر محله های سلطان احمد باشد.

بازار بزرگ استانبول

بازار بزرگ استانبول در سلطان احمد

Grand Bazaar بازار بزرگ استانبول  که به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای ترکیه نیز معروف است دارای 4 هزار فروشگاه است که انواع کالاهای مایحتاج مردم در آن پیدا می شود معروفیت این بازار بزرگ به دلیل طراحی ساخت آن است.

 

بازار استانبول به سبک عثمانی قدیمی طراحی شده است، زیرا سقف آن شامل زیباترین تزئینات و کتیبه های باستانی است.

بازار بزرگ در محله سلطان احمد بخشی برای مس، عتیقه و صنایع دستی را ارائه می دهد که تاریخ عثمانی باستان را بیان می کند البته شما می توانید معروف ترین ادویه های ترک را در این بازار پیدا کنید.

 

بازار بزرگ استانبول در محله سلطان احمد علاوه بر حضور بهترین کالاهای چرمی اصلی از جمله کیف و کفش، دارای بخش برای پارچه، فرش دستباف با بهترین مواد نیز است.

این بازار نیز در بین مردم استانبول بسیار محبوب و معروف است و به دلیل قدمت تاریخی که دارد اکثرا خانه های اطراف بازار ساختار قدیمی خود را حفظ کردند،بنابراین اگر به خانه های سنتی و قدیمی علاقمند هستید می توانید خرید خانه در سلطان احمد را در نزدیکی این بازار انتخاب کنید.

 

مزیت خرید آپارتمان در سلطان احمد

 

 

آمار خرید آپارتمان در ترکیه توسط ایرانی ها

 

 

قیمت خرید خانه در سلطان احمد به نسبت سایر قسمت های اروپایی استانبول کمتر بوده و این موضوع بهترین فرصت برای سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات ترکیه باشد.

 

درحال حاضر قیمت خرید خانه در استانبول به دلیل شیوع ویروس کرونا به طور محسوس کاهش یافته و فروشندگان خانه، آپارتمان و ویلا در استانبول به دنبال خریداران ملک در بین اتباع خارجی هستند.

لذا بنظر می رسد این بهترین فرصتی است که می توانید در کشور اروپایی ملکی بخرید و علاوه بر سرمایه گذاری در بخش املاک استانبول بتوانید به چندین کشور اروپایی و آمریکایی بدون ویزا سفر کنید

 

وجود دو بازار معروف در سلطان احمد می تواند زندگی در سلطان احمد را برای شما راحت تر کند زیرا کi به سبب وجود این دو بازار علاوه بر اینکه می توانید به راحتی کالاهای خود را خریداری کنید می توانید از امنیت بالای سلطان احمد اطمینان حاصل کنید.

 

وجود جاذبه های گردشگری و تاریخی موجود در سلطان می تواند بهترین فرصت برای سرمایه گذاری در ترکیه باشد زیرا می توانید با خرید ملک در سلطان احمد و اجاره دادن آن به گردشگران خارجی درآمد خوبی را کسب کنید.

 

سلطان احمد دارای کلیه امکانات خدماتی، بهداشتی و رفاهی است و شما می توانید با وجود اتوبوس BRT و مترو به تمام مناطق استانبول به راحتی تردد کنید و اگر قصد مهاجرت به ترکیه را دارید می توانید با خرید آپارتمان در سلطان احمد از تحصیل فرزندان خود در این منطقه اطمینان حاصل کرده و اقدام به مهاجرت به این منطقه زیبا کنید.

 

فروش خانه در سلطان احمد

 

سلطان احمد بهترین منطقه برای خرید و فروش ملک در استانبول است

 

اگر خانه ای در سلطان احمد خریدید و قصد فروش آن را داشتید کافیست یک آژانس املاک معتبر در محله ای که خانه دارید را پیدا کنید و با کمک وکیل خود فرایند فروش ملک خود را به وی بسپارید البته باید بدانید در زمان فروش ملک نیز باید مالیات پرداخت کنید.

 

هنگام فروش ملک باید کمی بیشتر فکر کنید و تحقیق ملک خریداری شما آیا برای شهروندان ترک جذابیت دارد یا اتباع خارجی، با توجه به اینکه سلطان احمد قدیمی ترین منطقه استانبول است جذابیت خاصی در بین شهروندان ترک دارد اکثر افرادی که در سلطان زندگی می کنند زاده شده سلطان احمد هستند.

 

از طرفی وجود جاذبه های گردشگری و تاریخی که در سلطان احمد وجود دارد توجه بسیاری از خارجی ها را به خود جلب کرده است و بسیاری از آنها قصد دارند در این منطقه خانه اجاره کنند.

 

بنابراین می توان با قاطعیت گفت که اگر قصد خرید خانه در سلطان احمد را داشته باشید مسلما این خرید بسیار سودمند خواهد بود و هنگام فروش ملک خود با مشکل نبود مشتری و کاهش قیمت ملک خود مواجه نخواهید بود.

 

‫روند فروش ملک در ترکیه بسیار ساده تر از روند خرید ملک در ترکیه‬‬‬ ‫است‪ ،‬به همین ترتیب اکثر ترک ها به سادگی  آژانس املاک انتخاب‬‬‬‬‬ می کنند و سپس به کمک آژانس بقیه امورات خودشان را بررسی می ‫کنند‪.‬‬‬‬‬‬

 

روند فروش ملک در ترکیه در صورتی برای فرد خارجی می تواند ساده باشد که به طور کامل با فرهنگ و مناطق شهری که ملک در آن خریداری کرده است آشنا باشد و البته تسلط کامل بر زبان ترکی را داشته باشد.

 

مالیات املاک در ترکیه

طبق اعلام اداره مالیات ترکیه تمام افرادی که در این کشور ملکی خریداری کردند باید مالیات آن را هنگام خرید و فروش پرداخت کنند مبلغ مالیات مسکن نیز متفاوت است به طور مثال اگر خانه یا آپارتمان خود را اجار دهید حدود سه درصد اجاره بها را به مالیات استانبول پرداخت کنید.

 

در مورد مالیات فروش نیز باید مبلغی را که معمولا 2 درصد از کل ارزش ملک شماست را به اداره مالیات پرداخت کنید این مالیات باید بیش از انتقال سند به مالک جدید پرداخت شود در غیر اینصورت به عنوان بدهکار مالیات شناخته می شوید.

جمع بندی

در این مقاله شما را با منطقه سلطان احمد آشنا کردیم و مواردی را در هنگام خرید ملک در سلطان احمد را باید رعایت کنید را برای شما تشریح کردیم.

 منطقه سلطان احمد یکی از بهترین محله های استانبول است که شهرت جهانی دارد مسلما اگر ساختمانی در این محله بخرید تا مدت ها غرق در زیبایی جاذبه های توریستی این محله می شوید.

 

موضوع بعدی که قصد داریم در پایان به شما بگوییم این است که طبق اعلام دولت ترکیه اتباع خارجی می توانند با خرید ملک در هر کدام از شهرهای ترکیه تابعیت این کشور را دریافت کنند.

 

شرایط اخذ شهروندی ترکیه به این گونه است که شما می توانید تنها در صورت اخذ  تابعیت ترکیه را دریافت کنید، با شهروند ترکیه ای ازدواج کنید و یا ملکی در یکی از شهرهای ترکیه بخرید که ارزش آن 250 هزار و 650 هزار لیر باشد.

 

بنابراین پیشنهاد ما این است که اگر قصد خرید ملک در سلطان احمد را دارید بودجه ای برابر با بودجه اعلام شده دولت ترکیه در نظر بگیرید و علاوه بر خرید خانه، آپارتمان و ویلا در این منطقه بتوانید پاسپورت ترکیه را نیز دریافت کنید.

 

خرید خانه در ترکیه می تواند بهترین فرصت برای سرمایه گذاری و دریافت پاسپورت ترکیه باشد، اقتصاد ترکیه به نسبت ایران از ثبات بیشتری برخوردار بود و روابط سیاسی این کشور با اتحادیه اروپا بهتر از ایران است لذا شما می توانید با خرید ملک در ترکیه و سکونت در این کشور از امتیازات خاصی برخوردار شوید.

 

با توجه به اینکه اخذ ویزای بسیاری کشورهای اروپایی و آمریکایی و حتی عربی همچون امارات برای ایران امکان پذیر نیست لذا می توانید با خرید ملک در ترکیه به طور مثال با خرید آپارتمان در منطقه سلطان احمد استانبول به راحتی به کشورهای اروپایی و آمریکایی سفر کنید.

5/5 - (5 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره رایگان:3000 637 555 90+