بورسیه تحصیلی ترکیه 2022

بورسیه تحصیلی ترکیه

فاصله شما تا اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه 2022T خواندن کامل این مقاله است. بورسیه ترکیه شامل بورسیه‌های دانشگاهی و بورسیه دولتی ترکیه می‌شود. وقتی دولت ترکیه از جذب دانشجویان بین‌الملی مستعد استقبال می‌کند و هر ساله ظرفیتی از دانشجویان ورودی دانشگاه‌های برتر خود را به آن‌ها اختصاص می‌دهد، کاملا طبیعی است که شما نیز بخواهید شانس مهاجرت تحصیلی به ترکیه را با بورسیه شدن در دانشگاه‌های آن و گرفتن فاند ترکیه امتحان کنید.

پروسه آنلاین درخواست بورسیه تحصیلی ترکیه 2022 (Turkiye Burslari Scholarship) برای مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دسترس شما است. حتی برای دوره‌های کوتاه‌تر از مقطع کارشناسی نیز، می‌توانید درخواست بورسیه ترکیه را ارائه دهید. امکان درخواست آنلاین بورسیه‌ی تحصیلی ترکیه 2022 از تاریخ 1 ژانویه 2022 تا 20 فوریه 2022 برای شما امکان پذیر است. در طول این بازه زمانی می‌توانید درخواست اپلای از طریق بورسیه دهید.

اما صبر کنید، شما برای بورسیه‌ شدن در رشته‌های مختلف به اطلاعات کامل در مورد شرایط اخذ بورسیه، انواع بورسیه در ترکیه، مزایای دریافت بورسیه و مصاحبه و مدارک آن نیاز دارید. ما در این مقاله پروسه گرفتن بورسیه تحصیلی در ترکیه را از گام اول ثبت نام تا اعلام نتایج به طور کامل برای شما آورده‌ایم. حتما تا پایان این مقاله با همراه همراه باشید.

پروسه ثبت نام آنلاین بورسیه ترکیه

هر زمان که مطمئن شدید تمام مدارک خواسته شده بورسیه تحصیلی ترکیه را کامل کرده‌اید و رزومه حرفه‌ای خود را تدوین کرده‌اید، می‌توانید نسبت به ثبت نام آنلاین و درخواست اینترنتی بورسیه ترکیه 2022-2023 اقدام کنید. برای ثبت نام بورسیه دولتی ترکیه نیز هزینه‌ای از شما گرفته نمی‌شود. تمام کاری که باید انجام دهید، این است که مطمئن شوید که شما واجد شرایط و صلاحیت دریافت بورسیه تحصیلی ترکیه هستید. حواستان باشد تمام مدارک را باید در زمان ثبت نام نهایی ارائه دهید، فقدان هر کدام از آن‌ها، شانس قبولی شما در بورسیه‌های تحصیلی ترکیه را کم خواهد کرد.

شانس قبولی در بورسیه ترکیه

چگونه شانس خود برای قبولی در بورسیه تحصیلی ترکیه را افزایش دهیم؟ دو فاکتور بسیار مهم در پشت پرده‌ی داوری و پروسه انتخاب دانشجو وجود دارد. اول سابقه تحصیلی شما است و دوم به روز مصاحبه برمی‌گردد. شما باید در جهت تقویت این دو فاکتور قدم بردارید. در بررسی عملکرد تحصیلی شما مدارک زیر گرفته و بررسی خواهند شد:

 • مدرک دیپلم:معدل بالاتری (معدل 18) نیاز است. حال هرچه معدل دیپلم شما بالاتر باشد، شانس بیشتری برای دریافت بورسیه تحصیلی ترکیه خواهید داشت.
 • میانگین نمرات پایان‌ترم: اگر شما در مرحله پیش از پذیرش دانشگاه‌های ترکیه موفق به کسب بورسیه نشدید، می‌توانید با داشتن میانگین نمرات بالا در پایان ترم تحصیلی، برای ترم‌های بعد درخواست بورسیه دهید. قطعا هرچه میانگین یا معدل نمرات بالاتری داشته باشید، شانس شما نیز برای بورسیه شدن در ترکیه بیشتر خواهد شد.
 • نمره آزمون ورودی دانشگاه: دو آزمون ورودی بسیار مهم برای پذیرش دانشگاه‌های ترکیه، آزمون sat و آزمون یوس است. هرچه شما نمره بالاتری در این آزمون‌های ورودی کسب کنید، امتیاز بیشتری برای دریافت بورسیه‌ی دانشگاهی خواهید داشت.
 • نمره آزمون زبان بین‌المللی: به خصوص برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری داشتن مدرک آیلتس بالای 6 و تافل بالای 70 شانس شما را برای دریافت بورسیه تحصیلی ترکیه را بسیار بالاتر خواهد برد.
 • رزومه تحصیلی: اگر سابقه کارهای پژوهشی، کار علمی، پروژه‌های تحقیقاتی و … را دارید، بهتر است آن را به طور حرفه‌ای داخل رزومه خود بیاورید. اساتیدی که درخواست بورسیه شما را بررسی می‌کنند، خیلی برایشان مهم است که روحیه کار علمی و آموزشی شما به چه صورت است. داشتن مقاله چاپ شده، کتاب، ترجمه و … نیز یک امتیاز برای شما محسوب خواهد شد.
 • انگیزه‌نامه و توصیه‌نامه: توصیه نامه از سوی استاد راهنمای شما یا دیگر اساتید آکادمیک نوشته و صادر می‌شود. انگیزه‌نامه نیز یک متن از طرف خود شما است که غرض و هدف شما از تحصیل در ترکیه و دانشگاه مد نظر را در آن خواهید گفت. نوع ادبیات و ساختاری که به کار می‌برید نیز شانس شما برای اخذ بورسیه آکادمیک ترکیه را بالا خواهد برد.

از الان تا 20 فوریه 2022 می‌توانید شانس خود برای اخذ بورسیه‌های تحصیلی ترکیه turkiye Burslari Scholarship را امتحان کنید.

انواع بورسیه تحصیلی ترکیه

 

بورسیه‌های تحصیلی ترکیه یکی از پرطرفدارترین و متنوع‌ترین برنامه‌های کمک‌تحصیلی در دنیا است. برنامه‌های بورسیه دکتری تنوع دارد و این تنوع شامل مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری یا مقطع دکتری عمومی (پزشکی و دندانپزشکی) می‌شود. همین تنوع به نفع دانشجویان است. چرا که شانس شما برای گرفتن یکی از انواع بورسیه‌های ترکیه بالا می‌رود. در حالت کلی می‌توان بورسیه‌ تحصیلی ترکیه را به دو دسته تقسیم کرد:

 1. بورسیه دولتی ترکیه: ظرفیتی که طرف دولت و سازمان turkiye burslari مشخص می‌شود. که باید به آدرس سایت ترکیه بورسلاری بروید و در آنجا انواع بورسیه‌ها و فاندهای تحصیلی ترکیه را برای رشته‌های مختلف مشاهده کنید.
 2. بورسیه دانشگاهی ترکیه: در کنار فاند دولتی، هر دانشگاه برای خود ظرفیت بورسیه و انواع آن را نیز مشخص می‌کند. پروسه درخواست بورسیه و فرایند بررسی و انتخاب دانشجو نیز توسط خود دانشگاه مقصد صورت می‌گیرد. برای درخواست اخذ بورسیه دانشگاهی باید به آدرس رسمی سایت دانشگاه‌هایی که می‌خواهید در آن‌ها تحصیل کنید، مراجعه کنید.

دلیل پرطرفداری برنامه‌های بورسیه دانشجویی ترکیه این است که برخی از دانشگاه‌های دولتی و خصوصی این کشور در لیست بهترین دانشگا‌ه‌های دنیا قرار دارند. حال تحصیل در ترکیه و آن هم یکی از بهترین دانشگاه‌های ترکیه، آن هم به صورت رایگان برای هر دانشجویی جذاب و خواستنی به نظر خواهد رسید.

در بورسیه نوع دولتی، دانشجوی بین‌الملل هیچ هزینه‌ای برای تحصیل خود پرداخت نمی‌کند و تمام هزینه‌های مربوط به تحصیل، زندگی، بیمه درمانی، رزرو پرواز توسط دولت ترکیه به دانشجو پرداخت می‌شود. که البته تمام این خدمات تنها مربوط به طول دوره بورسیه تحصیلی ترکیه است و خارج از آن دولت، وظیفه‌ای در قبال دانشجو ندارد. هزینه‌های دیگر از جمله مسکن، حمل و نقل و مراقبت‌های بهداشتی بر عهده خود دانشجویان است.

شرایط بورسیه تحصیلی ترکیه

قبل از همه چیز باید ببینید که آیا کشوری که در آن زندگی می‌کنید، جزو لیست کشورهای دریافت کننده بورسیه‌های ترکیه هستند یا خیر. از جمله کشورهای مجاز می‍توان به ایران، آلمان، ایتالیا، روسیه، ایسلند، روسیه، امارات متحده عربی، ایالات متحده آمریکا و … اشاره کرد.

گاها کشورهایی وجود دارند که بورسیه تحصیلی ترکیه تنها در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به اتباع آن کشورها تعلق می‌گیرد. برای همین اولین شرط دریافت بورسیه‌ی ترکیه، چک کردن امکان دریافت آن به ملیت شما است. البته بورسیه‌های تحصیلی ترکیه برای دانشجویان ایرانی محدودیت خاصی ندارند.

دیگر شرط مهم برای اخذ بورسیه سن متقاضیان است. در واقع سن یکی از سخت‌گیرانه‌ترین شرایط اخذ بورسیه است. به طوریکه شما اگر می‌خواهید برای بورسیه تحصیلی کارشناسی ترکیه اقدام کنید، نباید متولد پیش از ژانویه 1998 باشید. یعنی در واقع شرایط اخذ بورسیه شامل دو بخش محدودیت‌ها و الزامات است.

محدودیت‌ها برای پیش از درخواست است و باید این موارد را در خود بیابید تا وارد فاز درخواست دادن شود. الزامات نیز به مدارک و رزومه متقاضیان برمی‌گردد که مورد بررسی و داوری دولت ترکیه یا واحد بورسیه‌شوندگان دانشگاه قرار می‌گیرند. از دیگر شرایط و معیارهای اعطای بورسیه دولتی ترکیه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای درخواست بورسیه مقطع کارشناسی، 70 درصد نمرات اجباری هستند
 • برای درخواست بورسیه مقطع کارشناسی ارشد و پی اچ دی، 75 درصد نمرات الزامی هستند
 • برنامه‌های مدارس پزشکی نیز به 90 درصد نمرات نیاز دارند.
 • اگر شما شهروند ترکیه هستید یا قبل تابعیت این کشور را داشته‌اید، نمی‌توانید درخواست برنامه بورسیه دولتی ترکیه را دهید.
 • دانشجویان منتخب باید در زمان‌های مشخص شده، مدارک مورد نیاز را ارائه دهند.

مزایای بورسیه تحصیلی ترکیه

انواع بورسیه تحصیلی ترکیه

یکی از مزیت‌های بورسیه تحصیلی ترکیه این است که برای مقاطع مختلف از کارشناسی تا دکتری و تخصص ارائه می‌شوند. و شما در هر مقطع تحصیلی که باشید می‌توانید شانس خود را برای تحصیل رایگان در ترکیه امتحان کنید. از جمله برنامه‌های مشهور دوره کارشناسی و بالاتر ترکیه می‌توان به رشته‌های زیر اشاره کرد:

 • مدیریت کسب و کار
 • ژنتیک و زیست مولکولی
 • معماری
 • مهندسی
 • برنامه‌های پزشکی و علوم
 • برنامه‌های زبان ترکی
 • ریاضیات

و اما مزیت‌های بورس شدن در دانشگاه‌های ترکیه چیست و چه تسهیلاتی نصیب بورسیه‌شوندگان تحصیلی در ترکیه می‌شود؟

 1. بورسیه تحصیلی ترکیه این امکان را به شما می‌دهد که به مدت 4 سال در مقطع کارشناسی، 2 سال در مقطع کارشناسی ارشد، 4 سال در مقطع دکتری و در طول تحصیل برنامه‌های دکتری عمومی (پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی) به زبان انگلیسی به طور رایگان تحصیل کنید
 2. تحصیل برای دانشجویان رایگان است. هیچ گونه شهریه‌ی تحصیلی از افراد بورسیه شده دریافت نمی‌شود. بعلاوه در بخش‌های دیگر از جمله اقامت و اسکان نیز تخفیف‌هایی به دانشجویان بورسیه شده اعطا می‌شود.
 3. زندگی در ترکیه گران نیست، اگرچه یک کشور پیشرفته آسیایی-اروپایی است و اقتصاد آن جزو 20 اقتصاد برتر دنیا است. اما اگر بخواهید آن را با دیگر کشورهای اروپایی یا آمریکایی مقایسه کنید، هزینه‌های زندگی و اقامت به مراتب پایین‌تر است.
 4. ماهانه به دانشجویان پول تو جیبی یا کمک هزینه داده می‌شود.
 5. بیمه درمانی و سلامتی دانشجویان رایگان است.
 6. رزرو بلیط رفت و آمد به کشور مبدا به دانشجویان ارائه می‌شود.
 7. برای شرکت در کنفرانس‌ها و رویدادهای علمی به دانشجویان فاند داده می‌شود.
 8. کاهش هزینه‌های تحصیل و پیدا کردن کار بعد از فارغ‌التخصیلی چرا که بازار کار ترکیه برای بسیاری از رشته‎‌ها بسیار مناسب و پردرآمد است.
 9. شما حتی اگر فاند کامل یا فول اسکولارشیپ ترکیه را به دست نیاورید، انواع بورسیه‌های 25 درصدی، 50 درصدی و تخفیف‌ها دیگر گزینه‌های شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید: دانشگاه مدیپول استانبول

شرایط سنی بورس تحصیلی ترکیه

شرایط سنی داوطلبان برای اخذ بورسیه تحصیلی مقاطع مختلف ترکیه، بسیار مهم است. برای اینکه بتوانید بورسیه دوره کارشناسی را کسب کنید باید متولد ژانویه 1998 به بعد باشید. برای اخذ بورسیه تحصیلی مقطع ارشد نیز باید متولد ژانویه 1989 به بعد باشید. و برای داوطلبان بورسیه دکتری یا PhD در ترکیه نیز باید متولد ژانویه 1983 به بعد باشید. این شرایط سنی برای بورسیه تحصیلی 2022 ترکیه است. قطعا با گذشت هر سال از این تاریخ، یک سال نیز به محدودیت سنی اعلام شده اضافه خواهد شد.

 • شرایط سنی داوطلبان خیلی فاکتور مهمی در پذیرش دانشجویان بین‌المللی است. حتی اگر تمام مدارک و شرایط دیگر را داشته باشید، خارج از سن مجاز به شما بورسیه تحصیلی ترکیه تعلق نخواهد گرفت.

زمان ثبت نام بورسیه ترکیه

باید گوش به زنگ زمان و تاریخ ثبت نام بورسیه تحصیلی ترکیه باشید. درخواست‌های خارج از تایم مشخص شده از سوی دولت و دانشگاه‌های ترکیه مورد بررسی قرار نخواهند گرفت. عموما برای هر دوره بورسیه، از قبل یک بازه زمانی حداقل یک ماه برای درخواست و تکمیل ثبت نام اعلام می‌شود. برای بورسیه‌ی ترکیه در سال 2022 از 10 ژانویه 2022 شروع می‌شود و تا 20 فوریه ادامه دارد. این برای بورسیه‌ی دولتی ترکیه است. همین زمان برای دانشگاه‌های خصوصی و دولتی ترکیه در سایت رسمی دانشگاه از قبل اعلام می‌شود. در اینجا به برخی از متداول‌ترین زمان‌ها برای اقدام به ثبت نام بورسیه ترکیه اشاره کرده‌ایم:

 • زمان ثبت نام بورسیه کامل ترکیه: از اواخر دی ماه تا اوایل اسفند
 • زمان ثبت نام بورسیه‌های درصدی دانشگاه‌های ترکیه: بسته به تقویم آموزشی و زمان ثبت نام دانشجویان ورودی هر دانشگاه متفاوت است (برای کسب اطلاعات کامل در مورد هر دانشگاه می‌توانید با کارشناسان ما در هلدینگ یو اف اس در ارتباط باشید)
 • زمان ارزشیابی مدارک متقاضیان: آوریل 2022
 • زمان اعلام نتایج بورسیه: حدودا در تیر و مرداد ماه

نحوه ثبت نام بورسیه ترکیه

 

ثبت نام بورسیه تحصیلی ترکیه به صورت آنلاین صورت می‌گیرد. شما از طریق سایت ترکیه بورسلاری و سایت‌های رسمی دانشگاه‌های ترکیه درخواست بورسیه‌ی خود را خواهید فرستاد. اگر به دنبال بورسیه‌ی تحصیلی ترکیه با دیپلم هستید، باید مدرک دیپلم خود را به همراه ریز نمرات در زمان ثبت نام آپلود کنید. چنانچه سال دوازدهم هستید و هنوز مقطع دیپلم را تمام نکرده‌اید، می‌توانید یک گواهی از مدرسه دبیرستان یا آموزش و پرورش منطقه بگیرید و آن را به همراه نمرات ترم قبل به دانشگاه ارائه دهید. برای مقاطع بالاتر نیز درخواست به صورت آنلاین است و شما پیش از درخواست باید مدارک و شرایط اعطای بورسیه را داشته باشید.

 • معدل دیپلم: بالای 14
 • معدل کارشناسی: بالای 14
 • معدل کارشناسی ارشد: بالای 15
 • معدل متقاضیان رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی: بالای 18

و اینجا لازم است از پروسه حساس ثبت نام بگوییم. اگر مدارک را به صورت اشتباه در فیلدهای موجود آپلود کنید، یا در طول پروسه اطلاعات اشتباه وارد کنید، درخواست شما از رده خارج خواهد شد. برای همین بهتر است که این کار را با نهایت دقت انجام دهید. در پایان و قبل از ارسال، تمامی فیلدها را مجددا بررسی کنید. یا اینکه پروسه درخواست و ثبت نام بورسیه تحصیلی ترکیه خود را به کارشناسان ما بسپارید.

مدارک بورسیه تحصیلی ترکیه

متقاضیان اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه باید در زمان درخواست آنلاین خود، لیست مدارکی که گفته خواهد شد را ارائه دهند. تمامی مدارک و اطلاعاتی که در زمان ثبت نام ارائه می‌دهید باید معتبر و درست باشند و مسئولیت اطلاعات و داده‌های اشتباه با متقاضیان خواهد بود.

 • ارائه مدرک دیپلم معتبر یا گواهی پایان پایه‌های دبیرستان
 • معادلسازی مدرک دیپلم و ترجمه آن به ترکی یا انگلیسی
 • گواهی دوران مدرسه راهنمایی
 • ارائه مدرک تافل، آیلتس، GAT، GMAT و GRE (اختیاری)
 • اسکن پاسپورت
 • توصیه‌نامه‌ها
 • انگیزه‌نامه
 • رزومه تحصیلی و پژوهشی
 • بیانیه قصد تحصیل در ترکیه
 • ارائه پروپوزال پژوهشی برای دانشجویان مقطع دکتری
 • ارائه ریز نمرات دوره‌های تحصیلی قبلی
 • گواهی و مدرک تجربه کاری (اختیاری)
 • گواهی کارهای اجتماعی و فعالیت‌های فوق برنامه

 

بیشتر بخوانید: دانشگاه اطلس استانبول

 

بعد از درخواست آنلاین و ارائه مدارک، تمامی موقعیت‌های بورسیه دولتی ترکیه که در دسترس هستند در صفحه برای شما نمایش داده می‌شود. کافیست بر روی هر یک از آن‌ها کلیک کنید تا اطلاعات کامل در مورد هر کدام را دریافت کنید. اگر در طول پروسه درخواست بورسیه با اخطار یا ارور متوجه شدید دلیل آن به خاطر پر نکردن کامل یکی از فیلدهای زیر است:

 • اطلاعات شخصی
 • اطلاعات خانواده
 • اطلاعات تماس
 • اطلاعات تحصیلی
 • جزئیات زبان
 • تجربه کاری
 • مدارک تحصیلی
 • فعالیت‌های اجتماعی
 • مقاطع مربوط به تجارب
 • دیگر بخش‌های پروفایل متقاضی

بعد از اینکه هر بخش و هر فیلد را به طور کامل پر کردید، در صفحه اصلی شما به عنوان داوطلب واجد شرایط اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه شناخته خواهید شد. تمامی درخواست‌های بورسیه‌ی ترکیه توسط اعضای کمیته ارزیابی و بررسی خواهند شد. در مرحله‌ی اول بررسی، داوطلبان برگزیده برای فاز مصاحبه انتخاب خواهند شد. بعد از مصاحبه، نامه پذیرش دانشجو از طرف دانشگاه مقصد، مدارک اخذ ویزای تحصیلی ترکیه، نامه جایزه بورس ترکیه برای دانشجو ارسال می‌شود. با این مدارک و دیگر مدارک مورد نیاز درخواست ویزا می‌توانید به سفارت ترکیه در تهران بروید و ویزای تحصیلی ترکیه را دریافت کنید و برای زندگی و تحصیل به ترکیه بروید.

مصاحبه بورسیه ترکیه

درخواست بورسیه تحصیلی در دو پارت صورت می‌گیرد. پارت یا بخش اول که درخواست بورسیه و ارسال مدارک مورد نیاز از سوی داوطلبان است. بعد از ارسال و اتمام پروسه ثبت نام و درخواست بورسیه از سوی شما، بر اساس نمرات تحصیلی، زمان مصاحبه بورسیه‌ی ترکیه برای متقاضیان تعریف می‌شود. در زمان مصاحبه شما با اعضای هیئت علمی دانشگاه یا اعضای کمیته بررسی فاندهای دولتی ترکیه دیدار خواهید داشت. از شما سوالات مختلف در مورد جنبه‌های مختلف پرسیده می‌شود. جلسه مصاحبه بورسیه تحصیلی ترکیه خیلی مهم است. به طوری که امکان دارد، خیلی از داوطلبان اخذ بورسیه، در پارت مصاحبه رد شوند. مصاحبه‌های بورسیه‌ی ترکیه نیز به دو صورت حضوری و آنلاین شکل می‌گیرد. برای موارد حضوری شما می‌توانید از ویزای توریستی برای سفر به ترکیه استفاده کنید.

اعلام نتایج بورسیه ترکیه

 

برای اعلام نتایج بورسیه‌های ترکیه استرس نداشته باشید. شما کافی است مراحل، مدارک و شرایطی که تا به اینجا به شما گفتیم را مد نظر داشته باشید. قطعا انتخاب بورسیه، انتخاب از میان بهترین‌ها است. در کنار این، همواره فیلترهای دیگر از جمله شرایط اقتصادی داوطلب و وسع مالی او نیز در نظر گرفته می‌شود. زمان اعلام نتایج نهایی بورسیه تحصیلی ترکیه عموما 2 تا 3 ماه بعد از بازه زمانی ثبت نام است. شما از زمانی که ثبت نام می‌کنید و مدارک خود را آپلود می‌کنید، ظرف 2 تا 3 ماه جواب درخواست خود را دریافت خواهید کرد.

مشاوره دریافت بورسیه تحصیلی ترکیه

همانطور که دیدیم، بورسیه تحصیلی ترکیه شامل انواع بورسیه فاند کامل از طرف دولت یا همان ترکیه بورسلاری و بورسیه‌های دانشگاهی از طرف دانشگاه‌های دولتی و خصوصی ترکیه می‌باشد. قطعا شما می‌توانید شانس خود را برای بورسیه‌های مختلف امتحان کنید. در این میان شرایط عمومی و خصوصی حاکم بر طول پروسه اعطای بورسیه در ترکیه وجود دارد. پیشنهاد ما برای تمام شما این است که حتما از پشتیبانی و مشاوره رایگان و تخصصی ما در زمینه اخذ بورسیه و کمک هزینه تحصیلی دانشگاه‌های ترکیه بهره ببرید. در کنار تحصیل بدون آزمون پزشکی در ترکیه یا پذیرش بدون آزمون دندانپزشکی و دیگر رشته‌ها، ما گرفتن بورسیه دانشگاه‌های ترکیه را نیز برای شما آسان کرده‌ایم. چرا؟ که هرچه سریع‌تر بتوانید رویای آکادمیک و تحصیلی خود در یکی از بهترین دانشگاه‌های ترکیه را به واقعیت تبدیل کنید.

تحصیل رایگان در ترکیه از طریق اخذ بورسیه امکان‌پذیر است. از طرفی با شرکت در آزمون ورودی دانشگاه‌ها (آزمون سات و آزمون یوس) نیز پذیرش دانشگاه‌های مختلف را بدست بیاورید. به دنبال پذیرش در کدام دانشگاه و رشته از طریق اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه هستید؟ با مشاوران و کارشناسان ما در هلدینگ یو اف اس در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *