خرید ملک در فرانکفورت

خرید ملک در فرانکفورت

خرید ملک در فرانکفورت آلمان که از طرفی یکی از چهارستون اصلی قدرت و اقتصادی کشور آلمان است و از طرفی دیگر جمعیت نسبتا زیاد ایرانیانی که در آنجا وجود دارند(رتبه سوم در آلمان)، می تواند یک گزینه مناسب برای کسانی باشد که قصد خرید ملک در آلمان را کرده اند. قیمت خرید ملک در فرانکفورت پس از قیمت خرید ملک در مونیخ در رتبه دوم کشور آلمان را در اختیار دارد. البته با این نکته که قیمت ملک در فرانکفورت با اختلاف بسیار زیاد 4000 یورویی در این رتبه قرار دارد. همراه ما باشید تا تمام شرایط و نحوه خرید خانه در فرانکفورت، قیمت خرید آپارتمان در فرانکفورت و… را فراگیریم.

مشاوره خرید ملک

 

 

درباره فرانکفورت

فرانکفورت بزرگترین شهر ایالت هسن آلمان است که جمعیتی حدود 650 هزار نفری را در خود جای داده که به علاوه جمعیت حومه اش به دو میلیون نفر می رسد. مرکز این ایالت شهر ویسبادن است که در فاصله 30 کبلومتری از فرانکفورت قرار دارد. اما در هر صورت فرانکفورت مهمترین شهر این ایالت و حتی یکی از 4 شهر برتر کشور آلمان است.

این شهر که پنجمین شهر بزرگ در آلمان است، یکی از مهمترین مراکز اقتصادی در کل قاره اروپا است. به طوری که قرارگاه بانک مرکزی اروپا در این شهر واقع شده است. از طرفی نیز این شهر یکی از بزرگترین مناطق حمل و نقل اروپاست.

خرید ملک در فرانکفورت | درباره فرانکفورت

فرانکفورت شهری پویا و اقتصادی بین المللی بوده که به خط افق و آسمان خراش های زیبایش مشهور است. تا جایی که به آن منهتن آلمان نیز می گویند. نه تنها آسمان خراش ها بلکه بارهای دنج و باشخصیت و مناظر تاریخی و زیبایی های بسیار دیگری را می توانید در این شهر بیابید. از طرفی نیز کلیسای جامع آمپریال و پاولسکریش ، مهد دموکراسی آلمان، نیز در آنجا واقع شده اند.

به طور کلی می توان گفت که فرانکفورت مهمترین شهر اقتصادی اروپا بوده و شهری زیبا، پردرآمد و خوش آب و هوا است. آسمان خراش های بسیار بلند و زیبای فرانکفورت نیز در سرتاسر جهان بسیار معروفند که چهره زیبایی را نیز به این شهر شگفت انگیز داده اند.

وضعیت ایرانیان در فرانکفورت

فرانکفورت از لحاظ آمار جمعیتی ایرانیان در آلمان در رتبه سوم پس از هامبورگ و برلین قرار دارد و پس از آن نیز شهر کلن در رتبه چهارم قرار دارد. اما متاسفانه باید بگوییم که آمار رسمی و دقیقی از تعداد ایرانیان در شهر فرانکفورت آلمان در دسترسمان نیست.

خرید ملک در فرانکفورت | ایرانیان در فرانکفورت

اما بر اساس تخمین هایی که می توان زد، جمعیت ایرانیان حاضر در فرانکفورت را میتوانی چیزی در حدود 15 تا 20 هزار نفر تخمین زد که اکثرا دارای وضعیت مناسب و مفرحی در این شهر هستند.

تجارت در شهر فرانکفورت برای تاجران ایران بسیار جذاب بوده و همواره افراد زیادی را برای سرمایه گذاری و خرید ملک در فرانکفورت می کشاند. این نکته لازم به ذکر است که به طور کلی می توانیم بگوییم با وجود ایرانی های بسیار در شهر های مختلف آلمان و راه های آسان و راحت برقراری ارتباط با آنها زندگی در این شهر ها را برایتان جذابتر می کند.

وضعیت خرید ملک در فرانکفورت

اتصال با تمام نقاط جهان از طریق فرودگاه بزرگ فرانکفورت یک شریان حیاتی است که اهمیت بسیار بالایی را به فرانکفورت داده. ساخت و سازهای جدید بانک مرکزی اروپا، طراحی مجدد اروپا ویرتل و پیش نویس و تصویب برنامه هایی برای معماری آبنده شهر قدیمی نمونه هایی از فعالیت های آینده محور این شهر است که سرمایه گذاری در فرانکفورت و خرید ملک در فرانکفورت را بیش از پیش با ارزش تر می کند.

خرید خانه لوکس در فرانکفورت

در مقایسه با شهر های دیگر همتراز در آلمان، فرانکفورت از نظر رشد فروش خانه های لوکس و خرید خانه لوکس در فرانکفورت ، با میزان رشد 45 درصدی در جایگاه دوم قرار گرفته است. همانطور که در مونیخ و خرید ملک در برلین آپارتمان های منحصر به فرد داخل شهر متقاضی بسیاری بودند، در فرانکفورت نیز مناطق برتر این شهر مناطقی هستن که در حال حاضر بیشترین هزینه اجاره خانه در فرانکفورت و هزینه خرید خانه در فرانکفورت را دارند.

مناطق نوردند و وستند که در شمال شهر فرانکفورت قرار دارند ویژگی های بسیار منحصر به فرد و با ترکیب جمعیتی متشخص و تراکم جمعیت بالا نسبت به سایر مناطق و زیبایی ها و امکانات بسیار، به مناطقی پرسود و پرتقاضا برای خرید ملک و املاک در فرانکفورت تبدیل شده اند.

خرید خانه در فرانکفورت | خرید ملک و املاک در فرانکفورت

اخذ اقامت دائم آلمان از طریق خرید ملک در فرانکفورت

همانند سایر شهرهای آلمان، در فرانکفورت نیز نمی توان با خرید خانه اقدام به اخذ اقامت دائم در کشور آلمان کرد. اما از آنجایی که این شهر، شهر مهم اقتصادی به شمار می رود شاید بتوانید خرید ملک خود را به عنوان طرحی تجاری برای اقتصاد کشور آلمان به اثبات برسانید. این تنها راهی است که می توانید از طریق خرید ملک در فرانکفورت اقدام به اخذ تابعیت کنید.

همانطور که گفتیم فرصت های اقتصادی شهر فرانکفورت این اجازه را به شما می دهد تا بتوانید به راحتی از طریق راه های دیگر همچون اقامت از طریق ویزای کار و یا سرمایه گذاری در فرانکفورت اقدام به دریافت اقامت دائم آلمان کنید.

اخذ اقامت آلمان از طریق خرید ملک در فرانکفورت

اخذ اقامت دائم آلمان از طریق سرمایه گذاری در فرانکفورت

اما همانطور که گفته شد شما در کنار خرید آپارتمان در فرانکفورت با یک هزینه حداقلی 350هزار یورویی می توانید با یک سرمایه گذاری مناسب در شهر فرانکفورت که بسیار بسیار برایتان پرسود نیز خواهد بود به راحتی درخواست اقامت داده و تابعیت دائم خود را ابتدا سه ساله و پس از تمدید به صورت طولانی مدت از کشور آلمان درخواست کنید.

قیمت خرید ملک در فرانکفورت | قیمت خرید خانه در فرانکفورت

قیمت خرید خانه در فرانکفورت رتبه دوم را پس از شهر مونیخ، البته با اختلاف فاحش 4000 هزار یورویی، در آلمان در اختیار دارد. به عنوان مثال هزینه خرید خانه در گرانترین منطقه شهر فرانکفورت که Westend-Süd نام داشته و در مرکز این شهر قرار دارد چیزی حدود 7420 یورو در هر متر مربع است.

می تواند قیمت خرید آپارتمان در فرانکفورت و در سایر مناطق این شهر را در جدول زیر مشاهده کنید:

نام منطقهقیمت هر متر مربع
Westend-Nord6.590  €
Ostend6.390  €
Neustadt6.090  €
St. Georg6.030  €

مراحل خرید ملک در فرانکفورت

خرید ملک در هر قسمتی از شهر آلمان دارای مراحلی و فرآیندی ثابت است. اما در اینجا ما یک توصیه ای به شما داریم که هرگز چشم بسته و بدون اطلاعات و دانش کافی اقدام به خرید ملک و یا سرمایه گذاری در خارج از کشور نکنید. کارشناسان، وکلا و مترجمان مجرب در دپارتمان یو اف اس آماده هستند تا با دانش خود بهترین راهنمایی مشاوره و کمک ها را برای موفقیت شما در خارج از کشور به خصوص در زمینه خرید ملک در فرانکفورت، به شما ارائه دهند.

مراحل خرید ملک در فرانکفورت

متخصصان ما توانایی این را دارند که با دانش کامل در ارتباط با قوانین خرید ملک در آلمان ، تمامی مراحل زیر را به راحتی برایتان طی کرده و خریدی بدون دغدغه و راحت را برای هموطنان عزیزمان رقم بزنند:

  • بررسی بودجه و وام خرید ملک
  • جستجوی خانه در فرانکفورت
  • توافق طرفین خریدار و فروشنده خانه در فرانکفورت
  • ارائه پیش قرارداد توسط فروشنده
  • ثبت قرارداد و انتقال سند در اداره اسناد رسمی آلمان
  • پرداخت مالیات ها و هزینه های اضافی املاک در آلمان
  • تایید و اتمام فروش و دریافت ملک خریداری شد

اجاره خانه در فرانکفورت | هزینه اجاره خانه در فرانکفورت

اکثر مردم آلمان رغبت بیشتری به اجاره نشینی دارند تا خرید ملک؛ در نتیجه اگر شما می خواهید مانند اکثریت مردم اقدام به اجاره خانه در فرانکفورت کنید هزینه ای در حدود 9 الی 11 یورویی را بپردازید.

به طور کلی پیدا کردن خانه برای اجاره در آلمان کمی سخت و زمانبر است اما به شما پیشنهاد میکنیم که با جستجوی عبارت Haus zu vermieten in Frankfurt در میان 10 سایتی که در نتایج برایتان خواهد آمد می توانید جستجو کرده و خانه های اجاره ای مختلف در فرانکفورت را مشاهده کنید.

سخن پایانی

در نهایت بازهم یادآوری میکنیم که این نکته را بخاطر داشته باشید اگر قصد هرگونه اقدامی برای بردن سرمایه تان به خارج از کشور از جمله آلمان و شهر فرانکفورت حتما قبل از هرگونه اقدامی از افراد آگاه، متخصص و با تجربه مشورت دریافت کنید تا تجربه ای موفق را از سرمایه گذاری در خارج از کشور داشته باشید.

4.7/5 - (8 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *