خرید ملک در بارسلون

خرید ملک در بارسلونا

خرید ملک در بارسلون اسپانیا موضوعی است که در چند سال اخیر به دلیل خروج انگلستان از اتحادیه اروپا و سیاست هایی که آمریکا و کشور های اروپایی برای جذب سرمایه اتخاذ کرده اند بسیار اهمیت پیدا کرده است. یکی از زیبا ترین و ثروتمندترین شهر های دنیا ، بارسلون اسپانیا می باشد.

این شهر که به نوعی می توان گفت حکومتی خودمختار از ایالت کاتلونیا می باشد ، دارای یکی از بزرگترین بنادر دریای مدیترانه می باشد که این بندر برای بارسلونا در سال های گذشته نزدیک به 177 بیلیون یورو تولید ناخالصی داشته است است که برای کشور اسپانیا مهره ی حیاتی قلمداد می شود.

 

شهر بارسلون اسپانیا

بارسلون یا بارسلونا ؟ بسیاری از افراد این دو اسم را یکی می دانند در حالی که کاملا این موضوع اشتباه می باشد. بارسلون نام شهری از اسپانیا است که به دلیل معروف بودن تیم باشگاهی اش یعنی بارسلونا ، خود این شهر نیز به این نام در بین بسیاری از افراد شناخته شده می باشد.

شهر بارسلون اسپانیا با جمعیتی نزدیک به 1700000 نفر و مساحتی بالغ بر 101 کیلومتر مربع تبدیل به چهارمین شهر بزرگ اتحادیه اروپا و بزرگترین شهر در حومه دریای مدیترانه شده است.

مشاوره خرید ملک

این شهر بسیار زیبا یکی از مقاصد اصلی توریست ها برای مسافرت می باشد و سالانه بیش از 4 میلیون توریست از این شهر بازدید می کنند. بارسلون دارای بنا های تاریخی و بسیار زیبایی می باشد که توسط خود یونسکو محافظت می شود.

علاوه بر موضوعات ذکر شده ، بارسلون مقر اصلی اتحادیه کشور های دریای مدیترانه نیز می باشد که از این نظر نیز می توان بارسلونا را شهر قدرتمندی نام برد. همین قدرت و ثروت بسیار زیاد این شهر باعث شده است که از دیر باز این ایالت به فکر جدایی از اسپانیا و به استقلال رسیدن باشد ، این در حالی است که نه تنها اسپانیا ، بلکه هیچ کشوری حاضر نیست همچنین شهر بزرگ و ثروتمندی که در یکی از بهترین نقاط دریای مدیترانه واقع شده است را از دست دهد.

از این رو تنش های بسیار زیادی بین بارسلونا و اسپانیا به وجود می آید و تظاهرات ساکنان این شهر در اعتراض به سیاست های اسپانیا و مستقل شدن اخبار داغ بسیاری از رسانه ها می باشد.

سرمایه گذاری در بارسلون

اگر به آمار افزایش قیمت خانه در سالهای گذشته و در اسپانیا و شهر های آن نگاهی بیندازیم متوجه خواهیم  که شهر بارسلونا نسبت به شهر های دیگر رشد قیمت بسیار زیادی داشته است.

سیاست های بسیار درست و منطقی این شهر و دولت برای خرید ملک در اسپانیا ، زیبایی وصف ناشدنی بارسلون ، قدرت اقتصادی بسیار بالا ، بنادر غنی ، وجود قشر های مختلف در این شهر ، بیش از 5000 شرکت خارجی در بارسلونا و… همگی می توانند دلایلی برای اقدام به خرید خانه در بارسلون باشد.

این شهر ، بستر بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری و شروع به کار یک استارت آپ می باشد که ثابت کننده آن هم برمیگردد به تعداد شرکت های ثبت شده در این شهر توسط سرمایه گذاران خارجی. حتی گوگل ، یکی از بزرگترین شرکت های دنیا ، نیز یکی از دفاتر خود را در این شهر بنا کرده است که می توان دلیل این موضوع را ترغیب بیشتر جوانان به شروع فعالیت در این شهر دانست.

این شهر دارای یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین خطوط ریلی نیز است که شهر بارسلون و کشور اسپانیا را به پرتغال و فرانسه متصل می کند. بزرگترین نمایشگاه های تکنولوژی و پرده برداری از فناوری ، به خصوص موبایل در این شهر انجام می گیرد.

دلایل ذکر شده شاید برای ترغیب سرمایه گذاری و یا خرید خانه در بارسلونا کافی باشد. حال بهتر است شرایط زندگی در این شهر زیبا و ثروتمند را نیز بررسی نماییم تا به ذهنیتی دقیق برای ادامه زندگی در این شهر بپردازیم.

شرایط زندگی در بارسلون

اشاره شد که بارسلون یکی از بزرگترین منابع سیاسی و ثروتی برای اسپانیا محسوب می شود ولی سوال اینجاست که آیا زندگی در این شهر نیز به اندازه زیبایی آن ارزش دارد. بهتر برای جواب به این سوال موارد زیر را بررسی کنیم تا به درک درستی توسط برداشت خود برسیم تا این که طبق گفته های دیگران ذهنیت خود را شکل دهیم.

هزینه های حمل و نقل در بارسلون

هزینه های حمل و نقل در بارسلونا برای خرید ملک در بارسلونا

بارسلون دارای یکی از بهترین و بزرگترین خطوط ریلی می باشد که در نتیجه حمل و نقل در این شهر را بسیار آسان کرده است. علاوه بر این موضوع شهر مادرید نیز یکی از بهترین خطوط مترو در جهان را داراست که در مقاله خرید ملک در مادرید به صورت کامل به آن پرداخته ایم. با در نظر گرفتن این دو شهر بزرگ اسپانیا می توان نتیجه گرفت که نه تنها بارسلون و مادرید بلکه کل اسپانیا برای زندگی از نظر حمل و نقل بسیار مناسب می باشد.

دلیل آن نیز تعیین بودجه درست برای این بستر و فعالیت بسیار زیاد روی حمل و نقل می باشد. پس می توانید با خیال آسوده و با هزینه کمتر از بهترین شرایط حمل و نقل در بارسلون و اسپانیا بهره ببرید

هزینه های خوراک در بارسلونا

هزینه های خوراک در بارسلونا برای زندگی و خرید ملک

از نظر طعم غذا می توان گفت که اسپانیا و به خصوص بارسلونا ذائقه ای شبیه به غذاهای ایرانی دارد و غذا هایی که در رستوران های این شهر سرو می شوند لذیذ و ماندگار خواهند بود. حتی در مصاحبه هایی که افراد مشهور در سفر به این شهر داشته اند بارها و بارها تکرار کرده اند که دلیل اصلی سفر به این شهر ( بارسلون ) چشیدن دوباره طعم غذا های این شهر بوده است.

از نظر هزینه های خوراک نیز بارسلونا مانند هزینه های خوراک در مادرید می باشد ، که بدین معناست که به دلیل ثبات اقتصادی و نرخ تورم مناسب ، در چندین سال گذشته هیچ افزایش قیمتی در رابطه با قیمت های مواد غذایی شاهد نبودیم. در ادامه جدولی از قیمت های مواد غذایی ضروری که در بارسلون به فروش می رسد آورده شده است.

هزینه های مربوط به اجاره و یا خرید ملک در بارسلون

هزینه اجاره آپارتمان در بارسلون اسپانیا

در مناطق مختلف شهر بارسلونا اجاره خانه و یا خرید آن متفاوت می باشد. قبل از ادامه این موضوع بهتر است که اشاره ای در رابطه با وام و کمک هزینه ی دولت برای خرید خانه در این کشور داشته باشیم.

دولت اسپانیا سیاست هایی که در چند سال اخیر در رابطه با جذب سرمایه داشته است بسیار دقیق و سودمند برای سرمایه گذاران ، مهاجران و شهروندان خود اسپانیا بوده است. به این صورت که شما می توانید با درخواست وام برای خرید خانه در این کشور ، منزلی را برای خود تهیه کنید که مدت زمان بازپرداخت آن 24 سال می باشد.

عملا یعنی که هر زمان که دوست داشتید می توانید مبلغ وام را به دولت برگردانید که البته لازم به ذکر است که این وام برای مهاجران نیز تعلق می گیرد ولی شرایطی متفاوت تر نسبت به موارد دیگر دارد. با این حال قیمت اجاره و خرید خانه در مناطق مختلف بارسلونا ( مرکز شهر و یا حومه ) در جدولی که در ادامه آمده است ذکر شده.

هزینه های پوشاک در بارسلونا

هزینه های مربوط به پوشاک در بارسلون

شاید جالب است که بدانید برند برشکا که دفتر اصلی آن در آرتکسیو اسپانیا واقع می باشد ، توسط یکی از ایرانیان موفق با نام علیرضا مقدم مدیریت می شود. دلیل اصلی از نام بردن این برند در این مقاله این بود که ، کشور اسپانیا از نظر پوشاک و کیفیت آن زبانزد در جهان می باشد. علاوه بر این موضوع هزینه های خرید پوشاک در بارسلون نیز بسیار مناسب است.

مناسب بودن قیمت ها دلیل بر پایین یا بالا بودن قیمت پوشاک در بارسلونا نیست بلکه این قیمت ها نسبت درآمد و هزینه های آن متعادل می باشد. به این صورت که با فعالیت ماهانه شما می توانید در این شهر از برند هایی معروف که کیفیت اجناس بالایی نیز دارند استفاده کنید بدون هیچ گونه فشار مالی.

دانشگاه های شهر بارسلون

یکی دیگر از موارد مهمی که در هنگام مهاجرت و زندگی در بارسلونا باید به آن توجه نمود ، میزان ارزش گذاری آن شهر به علم و دانش و هنر می باشد. از این نظر نیز اگر به شهر زیبای بارسلونا بنگریم شاهد وجود دانشگاه های برتر دنیا که دارای رنکینگ نیز می باشند خواهیم بود.

تحصیل در این دانشگاه ها مطمعنا در آینده فرزندانتان نقش بسیار مهمی ایفا خواهد کرد. بدین منظور لیستی از بهترین دانشگاه های اسپانیا که در شهر بارسلونا واقع شده است آورده ایم که بررسی آن خالی از لطف نمی باشد.

نام دانشگاه
(University of Barcelona (UB
(Autonomous University of Barcelona (UAB
(University Pompeu Fabra (UPF
Polytechnic University of Catalunya
University Ramon Llull

 

هزینه های اضافی در بارسلونا

هزینه های مازاد در بارسلونا برای زندگی و سرمایه گذاری در این شهر

علاوه بر موارد گفته شده در رابطه با هزینه های مهمی که برای زندگی لازم است ، ممکن است یکسری هزینه های اضافی نیز برای شما اتفاق بیفتد و در صورتی که قصد سرمایه گذاری در بارسلون و یا خرید ملک در بارسلونا را دارید بهتر است از این هزینه ها مطلع شوید.

برای مثال می توان هزینه اینترنت ، باشگاه های ورزشی ، بلیط سینما و.. . را در این موارد گنجاند. جدول زیر می تواند شما را در رابطه با این موضوع راهنمایی کند.

بررسی موارد امنیتی در بارسلون برای خرید خانه

موارد امنیتی مهم در بارسلونا برای سرمایه گذاری در این شهر

در تمامی نقاط کره زمین که چند ملیتی وجود دارد و کشور های سیاست های خود را در رابطه با جذب سرمایه گذار اتخاذ می کنند همواره مشکلات نژاد پرستانه و امنیتی وجود دارد که ممکن است برای زندگی در آن کشور ها ، افراد را منصرف کند. علاوه بر مشکلات نژادپرستانه ، آمار جرم و جنایت ، دزدی ، خرید و فروش مواد مخدر و … از مواردی می باشد که بهتر است قبل از سفر و یا مهاجرت به اسپانیا و یا بارسلونا بررسی نمایید.

خرید خانه در بارسلون توسط موسسه یو اف اس

مشاور املاک یو اف اس که تجربه فراوانی در رابطه با خرید خانه در کشور های مختلف و سرمایه گذاری در این کشور ها دارد می تواند شما را در انتخاب بهترین موارد برای خرید و سرمایه گذاری در بارسلونا اسپانیا راهنمایی کند.

برای داشتن بهترین سرمایه گذاری و یا خرید خانه در بارسلون اسپانیا ، بایستی شما با زبان ، آداب و فرهنگ و همچنین مناطق مختلف بارسلونا و اسپانیا آشنا باشید. تا با درکی درست و پیشبینی منطقی اقدام به خرید خانه در اسپانیا و یا شهر های مختلف کنید تا نتیجه بهتری ببینید و ضرری را متحمل نشوید.

همچنین برای اخذ اقامت در این کشور از طریق سرمایه گذاری و یا خرید خانه در اسپانیا بهتر است از وکلا و افرادی که متخصص در این زمینه می باشند کمک بگیرید تا مشکلات حقوقی که ممکن است برای شما در آینده بوجود آید جلوگیری نمایید.

5/5 - (12 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *